E-ticketingové řešení pro pohodlné cestování

O mně

Zaregistrujte se v našem novém e-shopu a mějte časový kupón ve svém mobilním telefonu


Kromě zakoupení jízdenek pro jednotlivou jízdu lze v našem e-shopu provádět vlastní registraci zákazníka a nákup časových kupónů platných pro zónu 101 Ústí nad Labem (stejně jako v Zákaznickém a informačním centru DP v Revoluční ul. 26, Ústí nad Labem). Zakoupit kupón tak můžete prostřednictvím platební brány, z pohodlí domova. Váš kupón se pak objeví ve Vašem mobilním telefonu, v aplikaci SEJF. Podmínky registrace nového zákazníka a nákup časových kupónů jsou uvedeny v záložce „Návody“, ceny časových kupónů najdete v záložce „Ceník“.

Pokud máte zájem můžete nahlédnout na tento leták.

Uživatelé chytrých telefonů tak mají nyní k dispozici multifunkční platební nástroj, který umí víc než jen platit. Platforma SEJF rozšiřuje možnosti bezhotovostního a bezkontaktního placení jízdenek pro jednotlivou jízdu a časových kupónů platných na linkách městské hromadné dopravy a na linkách ostatních dopravců zapojených do systému Doprava Ústeckého kraje v zóně 101 Ústí nad Labem, mimo linek železničních dopravců.

Primárně se SEJF zaměřuje na situace a místa, kde běžně platíme hotovostí, především mincemi. Typicky jsou to drobné platby za jízdné nebo parkovné, které zatím nelze provést platební kartou. Nedostatek mincí pak způsobuje, že buď hledáme místo, kde nám rozmění, v horším případě cestujeme bez zaplacení. V současné době se tomuto problému mohou vyhnout cestující ve více jak 15 městech České republiky a jejich počet stále roste. Pro dopravní podniky a zejména pro cestující je totiž SEJF výhodnější než SMS. Další nespornou výhodou je, že jízdenky přes SEJF si mohou zakupovat, jak zaměstnanci firem, kteří mají na služebních telefonech blokovanou službu Premium SMS, tak i cizinci, kteří nemají smlouvu s mobilním operátorem působícím na území ČR.

Uživatelé SEJFu, kteří si zakupují jednotlivé jízdenky, už nemusejí hledat informaci o tom, kam a jaký kód mají zaslat, nabízí pohodlnější platbu i díky praktickému využití nativních funkcí smartphonů jako je například geolokace. Ta přístroj najde v daném městě a nabídne relevantní tarify jízdného nebo parkovného. K pořízení jízdenky, která je uživateli doručena přímo do SEJFu, pak stačí pouhá 3 kliknutí.

Svůj název nezískal SEJF náhodou. Celý systém splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je patentován pro český trh. Pohyb elektronických peněz v SEJFu podléhá dozoru ČNB.

Provozovatelem celé platformy je společnost GLOBDATA, a.s., která je osvědčeným poskytovatelem služeb elektronického platebního styku s využitím mobilního zařízení. A v tomto segmentu má dlouholeté zkušenosti.